Hakkımızda

Günümüzün çağdaş yaşam konseptini temel alarak bulunduğumuz lokasyonda siz değerli konuklarımızın gereksinimlerini karşılamak amacıyla kurulan işletmemizde; müşteri memnuniyeti ve hijyen temel felsefemizi oluşturmaktadır. İşimizde hijyen ve insan sağlığının ne denli önemli olduğunun bilincindeyiz ve siz değerli müşterilerimizin sağlığını risk edebilecek tüm uygulama ve üründen uzak, son teknoloji cihazlarla alanında uzman, dost canlısı, güler yüzlü ve içten kadromuz ile deneyimlerimizi paylaşıyoruz.

Yüksek nitelikli hizmet anlayışıyla uluslararası kalite standartlarını korumak ve sürdürmek, dürüst ve müşterilerimize karşı saydamlığı ilke olarak benimsediğimiz konusunda sizleri temin ederiz. Hizmet kalitemiz ve müşteri memnuniyeti birincil önceliğimiz olup, salt kâr amaçlı bir işletme değiliz. Benimsediğimiz hizmet anlayışı ve ilkelerimizle bu alanda varlığımızı çağa ayak uydurarak sürdürmek ve kaliteden taviz vermeden tercih edilen bir marka olarak yolumuza devam etmek amacındayız.

Müşteri memnuniyeti felsefesini benimsemiş bir işletme olarak köklü bir anlayış, güzellik ve estetik sektöründe dünyadaki gelişmeleri eşzamanlı takip edecek kadar da çağdaş bir bakış açısına sahibiz. Çağdaş bakış açımızın beslendiği en önemli kaynak olarak siz değerli müşterilerimizin görüş ve önerilerine her zaman açık olduğumuzu bilmenizi ve bize ayna tutmanızı da önemsiyoruz. Bu nedenle, alanında uzman çalışanlarımızla kurumsal değişim ve dönüşüme açık, güvene dayalı ilişkiler kurup sürdürme anlayışıyla alanında lider bir işletme olarak kalmak temel felsefemizdir.

Sohbet Et
1
Sinem & Tuncel hizmetleri hakkında aklınıza takılan her türlü konuyu buradan yazabilirsiniz.

Sohbeti Başlat