Kalıcı Oje

Kalıcı oje uygulaması, tırnak üzerinin tamamen ölü deriden arındırılıp, pürüzsüz hale getirilmesinden sonra; altına ve üzerine sürülen koruyucu ve destekleyiciler jeller ile birlikte seçilen rengin sürülmesi işlemidir.

Kalıcı oje uygulamasının kullanım süresi ne kadardır?

Kalıcı oje uygulamasının yaklaşık 2-3 hafta boyunca kullanım süresi vardır. Kullanım süresi boyunca, pürüzsüzlüğünü korumakta ve herhangi bir soyulma meydana gelmemektedir.

Kalıcı oje uygulaması tırnaklara zarar verir mi?

Kalıcı oje uygulaması kişinin tırnağına kesinlikle zarar vermemektedir. Estetik görünümünün yanı sıra tırnak bakımında tırnak güçlendirmek amacı ile de tercih edilmektedir.

Kalıcı oje uygulaması hangi tırnak problemlerini çözer?

Kalıcı oje uygulaması tırnaklardaki; sararma, katmanlara ayrılma, çizgili ve çukurlu yapı, ince ve zayıf gibi problemlere çözüm olabilmektedir. Ayrıca yavaş uzayan tırnaklara düzenli olarak uygulandığında hem güçlenmesini hem de iki kat daha hızlı uzamasını sağlamaktadır.

Kalıcı oje uygulamasından sonra nelere dikkat edilmelidir?

Kalıcı oje uygulamasından sonra tırnakların kimyasallarla ve deterjanlarla olan temasına dikkat edilmelidir. Bunların dışında kalıcı ojenin çıkarılması işlemi özel solüsyonu ile birlikte yapılmalıdır.